camfrog

CAMFROG PİNG SALDIRISI

Camfrogda yaşanan bu serverlere ve odalara yapılan saldırılar (PİNG) gün geçtikçe insanların sinirlerini ve morellerini alt üstmeyi başardı. Yaklaşık 1 2 semedir ping olayı camfrogda yaygınlaştı.

Her önüne gelen yemeyip içmeyip üç kruş parasına borç harçla eklenti yaparak bir ping makinesi almaya kalkdı ve aldı. Bazı serverler (not:server isimleri kısa süre içerisinde verilcektir.) bu saldırı makinesi olan PİNG makinelerini satmaya ve kiralamaya başlamıştır.

Ama şu da varki en önemli olarak CAMFROG GENEL MERKEZİ AMERİKA bu durumlara hiçbir önlem ve tedbir almamıştır. Bu durum camfrog Amerika genel merkezininde işine gelmektedir.

Bu saldırılar sayesinde de Yeşil oda olarak nitelendirilen cloud oda çıkardılar ve fiyatları kişi sayısına gore değişmekteydi. Şöyle bir gerçeğide göz önünde bulundurmamız gerekir.

Yeşil odalar saldırıya karsı güvenliği iyi olan odalardı ve saldırı yapan şahıslar yani ping atan şahıslar makinelerini geliştirdiler yeşil odalar da ses ve cam donmaları meydana geldi.

Yeşil odaları camfrog genel merkezi amerikanın kendisi açtığı gibide istediği anda odaları ofline yapma durumu vardı. Şuanda da yaşadığımız yeşil odalardaki ofline da süre devam etmektedir.

ÖNEMLİ;
Camfrog Türkiye Genaral bölümünde en fazla saldırı alan kanalı SaLTaNaT_KaYIGI ve kanal sahibi aynadaki_yuz (!lker) olarak bilinen İLKER ile roportajımız kısa süre sonra sizler ile buluşacaktır.