camfrog

CAMFROG ORJİNAL NİCK

Camfrog Türkiye ailesi olarak 8 yıldır hiç birşeyden ödün vermeden anlımız ak yolumuz açık olarak halen Camfrog Türkiye olarak siz saygı değer kullanıcılarımıza gerekli bilgileri ve camfrog ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmaya devam etmekdeyiz.

Camfrog üzerinde birden çok kişi nik satışına başlamıştır.Bunların hiç biri yasal olarak satış yapmamaktadır. Bilindiği üzere asıl nick satışı camfrog üzerinden yapılmaktadır.

Şu anda gündeme oturmak için büyük çaba sarfetmeye çalışan bazı sitelerde nikleriniz sizden alınıyor daha farklı bir fiyata farklı camfrog kullanıcılarına satılıyor.

Bu fiyatlar öyle böyle fiyatlar değildir.

Şunuda vurgulamak isterim camfrog türkiye ailesi olarak bilmediğiniz tanımadığınız kişilerden ücret karşılığı nik alış verişi yapmayınız. Kredi kartı alış verişlerinizde sakına sakın kişisel bilgilerinizi arkadaşınız bile olsa paylaşmayınız. www.camfrogturkey.com ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz ve kullanıcılarımız için NİCK satışı ile ilgili güvenilir bir şekilde çalışmalarımız kısa bir süre içerisinde hizmetinize girecektir.

Camfrog Nick satışı ile ilgi bilgi almak isterseniz iletişim adresinden   BySaLTaNaTLi nikinden ve Canlı Destek hattından yardım alabilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz…

Önemli Duyuru;
Saygı değer Camfrog kullanıcıları elinizde muhafaza ettiğiniz orjinal nickleri paylaşmak isterseniz iletişim adresimizden irtibata geçebilirsiniz.

Camfrog Türkiye