camfrog

CAMFROG CANLI YAYIN

CAMFROG CANLI YAYIN

Camfrog son güncellemesi ile kullanıcılarına farklı bir özellik sunmuştur. Camfrog 6.19 sürümümü içinde  ( 649 ) güncelleme sürüm yenilemesine Canlı Yayın Bağlantısı ile son zamanların en iyi güncellemesini yapmıştır.

Camfrog canlı yayın bir önceki sürümde 6.18 de beta olarak gelmişti fakat sadece gold ( altın ) pro özellikli kullanıcılara bu hizmeti açmıştı fakat beta dan hemen sonra kararlı bir tavır ile şuan prosuz kullanıcılar dahi kullanabilmektedir.

Peki camfrog CANLI YAYIN nasıl kullanılır?

Öncelikle en son sürüme sahip olmalısınız yada 6.19 yeni sürümü bu linkden indirebilirsiniz  yeni sürüm için tıklayınız. camfrog 6.19 indir

 

 

Camfrog canlı yayın için öncelikle nick açıyoruz resimde görüldüğü gibi yeni sürümde canlı yayın butonu eklenmiş oraya camfrog ses ayarlarınızı kontrol edip butona basınız.

Daha sonra yeni bir sayfa açılıyor karşınıza kapak resmi değiştir bölümü bulunuyor oradan kendi resminizi seçiyorsunuz.
Yüklemek istediğiniz resimler yüz tanıma sistemine takıldığı için kabul edilmeye bilir o yüzden gerçek bir kişi olması gerekli sonrasında canlı yayın isminizi belirliyorsunuz. Canlı yayın ismi size bağlı istediğiniz zamanda değiştirebilirsiniz bu ismi Canlı yayın ses ayarları için ise camfrog da kullandığınız ses ayarları geçerli olacaktır oradan stereo yada diğer ses seçeneklerini seçip canlı yayın  butonuna basıp hemen başlaya bilirsiniz.

Bir iki saniye sonra canlı yayınımız başlıyor kullandığınız özel bir program yok ise splitcam manycam gibi sol bölümde kamera görüntünüz görünecektir.

Arkadaşlarınız ile dilediğinizce sohbet edebilir müzikler dinletebilirsiniz bu sayede herkese açık bir platform olduğu için istemediğiniz kişiler geldiği an nicklere sağ tıklayıp engelle seçeneğini seçebilirsiniz.

Canlı yayın esnasında online kişi sayınız canlı yayın hediyeleriniz ve beğenileri takip edebilirsiniz.

Canlı yayın devam ederken sol üstte bulunan canlı liste bölümünden de kimlerin canlı yayın yaptığından haberdar olabilirsin. Canlı yayından çıkmak için ise canlı yayını durdur linkine tıklayıp sonlandırabilirsiniz.