bilgi

Camfrog Türkiye Ana Bayi Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar (“Şartlar”)

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2018

Camfrog Türkiye Ana Bayi (“us”, “biz”) tarafından işletilen https://camfrogturkey.com web sitesini (“Servis”) kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyunuz. veya “bizim”).

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Şartları kabul ettiğinize ve bu Şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz. Camfrog Türkiye Ana Bayi’nin bu Hüküm ve Koşullar sözleşmesi, TermsFeed tarafından desteklenmektedir .

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Camfrog Türkiye Ana Bayi’nin sahip olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü şahıs web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

Camfrog Türkiye Ana Bayi’nin herhangi bir üçüncü şahıs web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Camfrog Türkiye Ana Bayi’nin, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlardan kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve taahhüt etmektesiniz. Bu tür web siteleri veya hizmetler üzerinde veya aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Geçerli Kanun

Bu Hükümler, yasa hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın, yasalara uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmet ile ilgili olarak aramızda olabilecek herhangi bir önceki sözleşmenin yerine geçer ve bunları değiştirir.

değişiklikler

Bu Şartları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir revizyon materyal ise, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişikliği oluşturan şey, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, gözden geçirilmiş şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

[email protected]